O NÁS KONTAKTY VEDOUCÍ FOTOGALERIE PŘIHLÁŠKY ATD.
Historie akcí

Mistři!!!

n200710161205_PA080009

Naši fotbalisté vybojovali pro Gymnázium Jiřího Ortena další prvenství. Vítězstvím v turnaji středních škol potvrdili svůj úspěch z loňského roku, kdy se probojovali až do krajského kola v Rakovníku.

Fotogalerie

Mistři !!!
Naši fotbalisté po postupu z městského kola předvedli super výkon i v kole okresním, když zválcovali čáslavské školy. Velkou smůlou je, že naše mužstvo nemůže postoupit dál na krajské finále, protože se letos nekoná.

Zemědělka – Dopravní učiliště 1:3

GJO – Průmyslovka 0:0
Prvnímu soupeři měli naši fotbalisté co vracet z městského kola. Na soupeře vlétli a byli po celé utkání lepším týmem. Jenže stejně jako na městském kole zdobily náš tým neproměněné vyložené šance. I přesto, že byl soupeř jasně k poražení, tak jsme nedokázali vstřelit a bohužel jsme ztratili 3 body.

Průmyslovka – Zemědělka 2:1

GJO – Dopravní učiliště 3:1
První poločas byl stejný jako celé první utkání. Naši fotbalisté hráli lépe než soupeř, ale chybělo jim střelecké zakončení. To se však změnilo po přestávce: Po Pavlíkově centru skóroval poprvé Holub – 1:0. O chvíli později se také blýskla nová tvář v našem mužstvu. Trefu zaznamenal Žídek – 2:0. O chvíli později zvýšil na 3:0 po individuální akci Pavlík a soupeř už jen výsledek v závěru korigoval čestnou brankou Šimona.
Branky GJO: Holub, Žídek, Pavlík.

GJO – Zemědělka 3:1
Soupeř z Čáslavi naše hráče poněkud zaskočil. Z první střely, ovšem také jediné, skóroval. Náš tým se po chvíli z výsledku oklepal a začal ostřelovat branku Zemědělky. Vyrovnat se podařilo až těsně před přestávkou Holubovi, který se prodral do vápna a přesně zakončil – 1:1. Ve druhém poločase doplatila Zemědělka na svou nedisciplinovanost a nechala si vyloučit dva hráče za sprosté chování. Početní výhody GJO využilo. Po křižné přihrávce Pavlíka skóroval do prázdné brány Schwarz a v závěru utkání se Schwarz trefil ještě jednou, když trefil odražený míč po rohovém kopu za záda gólmana.
Branky GJO: Schwarz 2, Holub.

Sestava GJO: Stoupa – M. Černý, Holub, Semrád, Vlasák – Melezínek, Janiš, O. Černý, Rumpli – Pavlík, Schwarz. Střídali: Žídek, Horák, Papoušek. Trenér Zbyněk Rudy Rudolf.