O NÁS KONTAKTY VEDOUCÍ FOTOGALERIE PŘIHLÁŠKY ATD.
Historie akcí

Mistři!!!

n200710161205_PA080009

Naši fotbalisté vybojovali pro Gymnázium Jiřího Ortena další prvenství. Vítězstvím v turnaji středních škol potvrdili svůj úspěch z loňského roku, kdy se probojovali až do krajského kola v Rakovníku.

Fotogalerie
Mistři !!!
Naši fotbalisté po postupu z městského kola předvedli super výkon i v kole okresním, když zválcovali čáslavské školy. Velkou smůlou je, že naše mužstvo nemůže postoupit dál na krajské finále, protože se letos nekoná.

Zemědělka – Dopravní učiliště 1:3

GJO – Průmyslovka 0:0
Prvnímu soupeři měli naši fotbalisté co vracet z městského kola. Na soupeře vlétli a byli po celé utkání lepším týmem. Jenže stejně jako na městském kole zdobily náš tým neproměněné vyložené šance. I přesto, že byl soupeř jasně k poražení, tak jsme nedokázali vstřelit a bohužel jsme ztratili 3 body.

Průmyslovka – Zemědělka 2:1

GJO – Dopravní učiliště 3:1
První poločas byl stejný jako celé první utkání. Naši fotbalisté hráli lépe než soupeř, ale chybělo jim střelecké zakončení. To se však změnilo po přestávce: Po Pavlíkově centru skóroval poprvé Holub – 1:0. O chvíli později se také blýskla nová tvář v našem mužstvu. Trefu zaznamenal Žídek – 2:0. O chvíli později zvýšil na 3:0 po individuální akci Pavlík a soupeř už jen výsledek v závěru korigoval čestnou brankou Šimona.
Branky GJO: Holub, Žídek, Pavlík.

GJO – Zemědělka 3:1
Soupeř z Čáslavi naše hráče poněkud zaskočil. Z první střely, ovšem také jediné, skóroval. Náš tým se po chvíli z výsledku oklepal a začal ostřelovat branku Zemědělky. Vyrovnat se podařilo až těsně před přestávkou Holubovi, který se prodral do vápna a přesně zakončil – 1:1. Ve druhém poločase doplatila Zemědělka na svou nedisciplinovanost a nechala si vyloučit dva hráče za sprosté chování. Početní výhody GJO využilo. Po křižné přihrávce Pavlíka skóroval do prázdné brány Schwarz a v závěru utkání se Schwarz trefil ještě jednou, když trefil odražený míč po rohovém kopu za záda gólmana.
Branky GJO: Schwarz 2, Holub.

Sestava GJO: Stoupa – M. Černý, Holub, Semrád, Vlasák – Melezínek, Janiš, O. Černý, Rumpli – Pavlík, Schwarz. Střídali: Žídek, Horák, Papoušek. Trenér Zbyněk Rudy Rudolf.

1. GJO - 7b.
2. SOU dopravní Čáslav - 6b.
3. SPŠ Kutná Hora- 4b.
4. SZeŠ Čáslav- 0b.


Michal Pavlík, C3A


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Vložil: | Dne 11. 04. 2011 | 5956 přečtení | Komentářů: 65 | Komentovat | Informační e-mailVytisknout článek
KONTAKTY
Mgr. Jiří NĚMEČEK
+420 774 882 565
Ing. Zuzka HAVLÍKOVÁ
+420 724 344 714

tabornaskoc@seznam.cz

Osobní setkání možné
Finvox s.r.o.
kancelář
Václavské náměstí 176
Kutná Hora

FOTOGALERIE naskoc:
Fotografie nejen z tábora 2011 můžete shlédnout ZDE
VIDEOGALERIE naskoc:
Videa z tábora 2011 i 2010 můžete shlédnout ZDE
naskoc na FACEBOOKU
Do skupiny Neváhej a NASKOČ se můžete přidat ZDE
Doporučujeme

Dortárium

Dort pro vaši oslavu

LEZECKÁ STĚNA
Dobrodružství, vzrušení, relaxace. Vše bezpečně
Lezecké kroužky
Adrenalin zážitky
Bližší iformace ZDE

POWERED BY phpRS