O NÁS KONTAKTY VEDOUCÍ FOTOGALERIE PŘIHLÁŠKY ATD.
Historie akcí

Atleti poprvé v krajském kole družstev

Ve čtvrtek 21.9. se na atletickém stadionu v Čáslavi  konalo okresní kolo CORNY Středočeského poháru. Chlapci i děvčata podali skvělé výkony díky nimž se obě družstva mohla v závěru soutěže postavit na stupně vítězů. Děvčata obsadila vynikající třetí místo a chlapci si svým prvenstvím zajistili postup do krajského kola soutěže, kde obsadili velmi pěkné páté místo.

Fotogalerie: Okresní kolo Čáslav    Krajské kolo Kladno

Výsledky krajského kola

Z bloku reportéra:

Ve čtvrtek 21.9. se na atletickém stadionu v Čáslavi-Vodrantech za příznivého počasí konalo okresní kolo CORNY Středočeského poháru. Po zahájení závodu jsme se celkem divili, jak jsou obě naše družstva konkurenceschopná.
 Již po první chlapecké disciplíně skoku dalekém jsme byli plni očekávání, jelikož bodový přepočet výkonů O. Kunce (655) a O. Špecingera (575) nám zajistil nemalý náskok. Ve vrhu koulí bodovali M. Snížek a O.Stoupa, kteří přidali dalších pár bodů. V běhu na 1500m se vkládaly naděje do V. Schwarze (4:52), který se teprve předcházející noc vrátil z Non-stop marathonu, a P.Říhy (4:53). To sice nebylo jejich maximum, ale opět nás to přiblížilo k možnému úspěchu. Velká neznámá bylo 400m, kde se potvrdila nemalá bodová převaha našeho největšího soupeře VOŠ,SPŠ a Obchodní akademie Čáslav a naši závodníci P. Kunc (60,5s) a Holub (61,5s) na této disciplíně poněkud ztráceli. Naopak v následujících disciplínach jsme již opět bodovali. V běhu na 100m závodili O. Špecinger (11,3) a O.Kunc (11,5), jejich výkony by znamenaly pomyslné první a druhé místo. Od výšky se poměrně dost očekávalo a závodníci nezklamali, O. Šíma (180) a P. Kunc (160) nám zajistili bodový náskok před závěrečnými štafetami. Cílem štafety na 400-300-200-100m ve složení Schwarz-Holub-O.Kunc-Špecinger bylo  co nejvíce se držet soupeřů z Čáslavi, což se nám relativně povedlo a poté   jsme již jen čekali na bodový součet.
 A bylo to tady: Mohli jsme slavit, vyhráli jsme o necelých 90 bodů před naším hlavním soupeřem VOŠ,SPŠ a Obchodní akademií Čáslav, třetí skončila VOŠ a SPŠ Kutná Hora. Vítězství zároveň znamenalo postup na krajské kolo CORNY poháru do Kladna v úterý 26.9.