Žhavé novinky ze světa sportu

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Historie akcí, Vydáno dne: 11. 04. 2011

Tentokrát o něžném pohlaví.

Děvčata opět vítězně

Tak jako chlapci i děvčata se po roce sešla ve čtvrtek 16.11. na okresním přeboru ve volejbale, který se konal na naší škole. Naše děvčata, stejně jako chlapci) podala výborný výkon a opět nenašla přemožitele. Všechny své soupeřky ( Gymnázium Čáslav, SPŠ a OA Čáslav, SZeŠ Čáslav a SOŠ a SOU řemesel Kutná Hora ) porazila stejným výsledkem 2  :  0 a postoupila do krajského přeboru, který se koná 14.12. v Neratovicích.

O úspěch se zasloužily Petra Sedláková, Lucka Bělinová, Lucka Plíhalová, Andrea Těšinová ( všechny C4B), Míša Solnářová ( C4A ), Magda Choutková ( C3C ), Dáša Černa ) C3A ), Lenka Volfová ) C2A ) a Míša Hronová ) V8A ).


Dívčí florbal

V úterý 22.11. se na naší škole poprvé utkala děvčata ve sportovním odvětví, které doposud patřilo pouze chlapcům, a to ve florbale. Naše družstvo příjemně překvapilo výsledky, ale hlavně předvedenou hrou a stalo celkovým vítězem. Postupně porazilo SPŠ a OA Čáslav 1  :  0 a Církevní gymnázium Kutná Hora   3  :  0. Bohužel se přihlásily pouze tyto dvě školy a tak bylo mimo soutěž přibráno družstvo ZŠ TGM Kutná Hora. Ale i s ním si naše děvčata poradila a vyhrála 3  :  1.
Děvčata v  akci opět uvidíme 6.12., kdy se u nás koná krajský přebor.

Oběma družstvům BLAHOPŘEJEME !